4052 GUM KADIN CLUTCH (KGUM18K4052)

Marka : GUM
İndirim Oranı : %50 İndirim
Fiyat : ₺895,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺445,00(KDV Dahil)

GUM
GUM Sonbahar Kış 2018 koleksiyonu, kültürel üretimin ve İngiltere’nin başkentini yüceltmek için görev başında. Onun çeşitliliğini, zarif ruhunu ve renkli bireyselliğini kutluyor. Sokak sanatçılarından sevilen prenseslere ve William Morris’e kadar her şeyiyle bu şehri seven GUM, Thames nehrinde ufak bir yolculuğa çıkıyor.
Modanın tarifi için içerikler: Chevron, Tüvit, Prince of Wales. Yani diğer bir deyişle, klasik İngiltere. Gum’ın pop duruşu, çağdaş ve karizmatik. Londra stilinden ilham alıyor; zarif ve punk. Dolayısıyla orijinal. 60ların pop yazılarına yakın, içinde sevgi geçen cümleler... Bir gözü her zaman Londra’da olan midi boy omuz çantaları ve yağmura dayanıklı materyaller... Milenial’lar için öze hazırlanmış emojili desenler, parlak renkler ve vinyl materyaller Londra’nın hybrid kültürüne ve graffitiye göz kırpıyor.
Dekorasyon ile moda disiplinlerinin arasındaki bir orta noktada hayat bulan Wallpaper koleksiyonu, Lady Diana’yı yansıtan Cuore koleksiyonu, spor ve doğayı kombinleyen Camuactive mini koleksiyonu ve doğal patternleri parçalara ekleyen Leo Fancy koleksiyonu bu sezonun trendlerine yer veriyor.
Botlarında, payetli parçalarda ve lamine ceketlerde görülebilmektedir. Aynı zamanda spor giyim parçalarında da materyallere ek olarak yazılı metinlerde deneyimlenebilir. Koleksiyonda ikonik motifler ve trikolar, cesur renklerle bir araya gelir. Haki yeşili ve nötr kahveler sor giyim parçalarının temelini oluşturur. Taze silüetler, geniş paça pantolonlar da karşımıza çıkar. STARDUST koleksiyonunun lansmanı Milan Fashion Week sırasında yapılmış ve etkinliğin kahramanı olan 40 kadın, yenilenmekte olan bir binanın içerisinde bu koleksiyonla ilk adımlarını atmışlardır. Uzaydan Dünya’ya yapılan yolculuğu betimleyen bu görsel şölen, insanoğlunun yıldız tozundan bugüne yaşadığı maceraların bir yansımasıdır.

MENŞEİ; İtalya