Alışverişte hangi ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz? 

Havale ve Kredi Kartı ile ödeme yaparak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

GARANTİ NİŞANTAŞI ŞUBE - ŞUBE KODU 132 - HESAP NUMARASI 6293394

IBAN TR50 0006 2000 1320 0006 2933 94


Hangi kredi kartları ile ödeme yapabilirim? 

Türk bankalarından alınan Visa, Visa Electron, Mastercard ve Maestro özelliği olan tüm kredi kartları ve banka kartları ile ödeme yapabilirsiniz. 


Taksit imkanı var mı?

vetrinaturkiye.com üzerinden yapılan alışverişlerde World, Bonus, Maximum, CardFinans, Axess, Paraf kredi kartlarına 3 taksit imkanı sunulmaktadır. Malesef, HSBC Advantage Card, Miles&Smiles ve Banka (Debit) kartlara taksit uygulanamamaktadır.

 

Kapıda ödeme seçeneği var mı?

Malesef, kapıda ödeme seçeneği bulunmamaktadır.

Kargo ne zaman ulaşır?

Verilen siparişler Vetrina mağazalarından temin edilerek, en geç 2 ila 5 iş günü içerisinde talep ettiğiniz adrese teslim edilir. Kargo firması siparişinizi iş günleri 09.00 - 18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.

Siparişiniz kargoya verildiğinde tarafınıza kargo takip numaranızı içeren e-posta gönderilecektir. E-postadaki linki tıklayarak ya da Gösterge Paneli / Hesabım altındaki Siparişlerim bölümünden takip edebilirsiniz.

 

Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir.

 

Ürünüm hangi kargo firması ile gönderilecek?

Siparişleriniz ARAS KARGO aracılığı ile belirttiğiniz adrese teslim edilir.

Kargo ile ilgili VETRINA'dan kiminle görüşebilirim?

Ürünüzün teslimatı ile ilgili VetrinaTurkiye.com çalışma saatleri içerisinde ofisimizi arayarak veya email yolu ile bilgi alabilirsiniz.

Ofis çalışma saatleri:

Pazartesi - Cuma 

09.30 - 18.30

Telefon: 0212 236 70 75

Email: info@dilasima.com