ZARINA PEDRO GARCIA KADIN TERLİK (KPG19YZARINA)

İndirim Oranı : %50 İndirim
Fiyat : ₺3.295,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.645,00(KDV Dahil)

PEDRO GARCIA

2019 İlkbahar-Yaz

Doğanın Gücü Adına…

Pedro Garcia 2019 İlkbahar-Yaz koleksiyonu, doğanın gücünü yansıtan temel unsurların ve egzotik detaylarının birbiriyle olan yarışından yola çıkıyor.

Hayvan desenlerinin hakim olduğu bu koleksiyonda göze çarpan ilk motif, pitonların yıkıcı gücünün kanıtı niteliğindeki yılan deseni – vahşi, gizemli, doğal, tensel, dünyevi ve güçlü…

70’li yılların vintage dokunuşları eşliğinde daha yumuşak bir görünüme bürünen bu desenler, metal aksesuarlar sayesinde daha cesur tavra bürünüyor. Biraz savana, biraz da şehir sokaklarından izler taşıyan zımba detaylı ve zebra desenli terlikler, İtalyan derisi eşliğinde lüks bir doku kazanıyor.

Hayvan desenlerinden sonra keskin ve primitif siluetler karşımıza çıkıyor. Dokunulmamış bir güzelliğe sahip bu tasarımlar, İbiza’nın cenneti andıran, zaman/mekan kavramının iç içe geçtiği doğasını ve Akdeniz rahatlığını yansıtır nitelikte… Kadife dokunuşa sahip süet ve örgü hasır tasarımlar da hafif ve çabasız oluşlarıyla öne çıkıyor. Bu dokular aynı zamanda hızlı şehir yaşantımıza tezatlık oluştururken, bizleri yavaşlamaya ve doğaya dönüşe davet ediyor.

Klasik Çağ’dan esintiler de taşıyan bu koleksiyon, klasik forma sahip terlikler ve çapraz bantlı modellere de yer veriyor. Toprak, su, hava ve ateş elementlerinin tonlarını barındıran bu tasarımlar deri ve el örgüsü detaylar eşliğinde yeni bir yorum kazanıyor.

MENŞEİ; İSPANYA

Benzer Ürünler